Pokochaj styl glamour dzięki sofie

Styl glamour nie jest dziś tak popularny, jak styl skandynawski i industrialne, niektóre meble utrzymane w tej tonacji są jednak w stanie zachwycić nawet osoby mające bardzo duże wymagania. Tak jest choćby w przypadku sofy.

Co takiego mają zatem w sobie nowoczesne sofy glamour, że nie brakuje osób gotowych na przemeblowanie salonu po to tylko, aby znalazło się w nich miejsce dla jednej z nich?

Zdecydowana większość osób, którym zadaje się to pytanie, zwraca uwagę przede wszystkim na to, że sofa w stylu glamour zrywa z wieloma utartymi schematami. Odbiega od oszczędności formalnej na rzecz pikowanego wnętrza, wywiniętych krawędzi na oparciach i bardziej opływowych kształtów. Nie oznacza to jednak wcale, że nowoczesna sofa nawiązująca do stylu glamour jest meblem pełniącym wyłącznie funkcję ozdobną. Sprawdza się znakomicie zarówno jako mebel do siedzenia, jak i jako model do spania, nie zajmuje wiele miejsca i zachwyca swoją wygodą. Wykonana z materiałów wysokiej jakości spełnia też wszystkie standardy rozwiązania na lata.